» Kliknij tutaj i poznaj szczegóły bieżącego wydarzenia

Zapraszamy do udziału w 11. edycji dorocznej konferencji Forum Hotelowe organizowanej przez Instytut Rynku Hotelarskiego.

Idea: w jaki sposób odpowiednia koncepcja produktu hotelowego wpływa na sukces przedsięwzięcia i jak ten sukces zaprogramować. Jak obserwować trendy i tendencje rynkowe, by zmieniać się stale, wciąż zaskakiwać i inspirować gości.
Konferencja jest skierowana do nowych inwestorów hotelowych oraz hotelarzy. Poruszane tematy mają inspirować do zastanowienia się, jaki produkt w danych warunkach można wykreować, w jaki sposób go wypromować by skutecznie sprzedać usługę, oraz jak sfinansować całe przedsięwzięcie. A wszystko to nie ograniczając się do szablonowego myślenia.

Podczas konferencji zaprezentujemy, jakie środki finansowe i na jakie konkretne działania będzie przewidziane na finansowanie przedsięwzięć hotelarskich w nowej perspektywie finansowej 2014–2020 w poszczególnych województwach. A także, jakie są dostępne na rynku komercyjne narzędzia finansowania inwestycji hotelarskich: kredyt inwestycyjny, obligacje dłużne, fundusze private equity.

 

Informacji udzielają i zgłoszenia przyjmują
Ewa Behrendt, e-mail: [email protected], tel. 537 137 437
Ela Maleszewska, e-mail: [email protected], tel. 607 835 591

Published On: 8 sierpnia, 2014 / Categories: Aktualności / Tags: , /