Poznań, 29.09.2014. Organizator: Instytut Rynku Hotelarskiego, we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Zapraszamy architektów, projektantów wnętrz, właścicieli i dyrektorów hoteli indywidualnych, menedżerów sieci hotelowych, nowych inwestorów, deweloperów, dostawców wyposażenia dla hoteli.

Jeden dzień intensywnej debaty o designie hoteli w Polsce pozwoli uzyskać zupełnie nowe spojrzenie na błyskawicznie zmieniające się trendy i tendencje. Ciekawe tematy przedstawione zarówno w formie wystąpień, prezentacji i dyskusji panelowych, jak i w kuluarach.

Dodatkowym wydarzeniem przy Kongresie będzie wystawa posterowa pokazująca najciekawsze realizacje hotelowe w Polsce w ostatnim roku. Wystawa odbędzie się w przeszklonym łączniku z roślinnością, bezpośrednio przy halach wystawienniczych. Tam też na zakończenie Konferencji odbędzie się koktajl i mixer biznesowy architekci-inwestorzy, a jednocześnie Twórcy wybranych przez nas i pokazywanych na posterach projektów opowiedzą uczestnikom o pokazywanych realizacjach.

Konferencja odbędzie się w ramach targów InvestHotel, największej corocznej wystawy produktów i usług dla branży Horeca. Serdecznie zapraszamy do udziału: architektów, projektantów wnętrz, właścicieli i dyrektorów hoteli indywidualnych, menedżerów sieci hotelowych, nowych inwestorów, deweloperów, dostawców wyposażenia dla hoteli!

 

Szczegółowych informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje Ewa Behrendt, tel. 537 137 437, e-mail: [email protected], faks 22 100 32 46

Published On: 18 września, 2014 / Categories: Aktualności / Tags: /