Nowoczesny hotel – zainspiruj się na targach w Poznaniu

Już we wrześniu kolejna edycja poznańskich targów dla branży HoReCa, czyli Targów Wyposażenia Hoteli INVEST HOTEL i odbywających się w tym samym czasie Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO.

Oba wydarzenia odgrywają istotną rolę w środowisku hotelarsko-gastronomicznym i co roku przyciągają kluczowych producentów i dystrybutorów wyposażenia hoteli i restauracji. Na ekspozycji targów INVEST HOTEL pojawią się najnowsze propozycje w zakresie wyposażenia pokoi hotelowych, recepcji czy stref relaksu. Nie zabraknie więc najnowszych modeli mebli, tekstyliów pościelowych i łazienkowych, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, środków czystości, odzieży, a także oprogramowania pozwalającego zoptymalizować obsługę klientów.

Targi INVEST HOTEL to także starannie dobrany do oczekiwań rynku program wydarzeń obejmujący pokazy specjalne, konferencje i szkolenia. Podczas tegorocznej edycji już po raz trzeci odbędzie się największa w Polsce konferencja dla hotelarzy Hotel Marketing Conference, która potrwa 2 dni (27-28 września) i obfitować będzie w wiele inspirujących prelekcji, prowadzonych przez specjalistów z branży.

Do kalendarza warto też wpisać Hotel Investors Meeting – wydarzenie zaplanowane na dni 26 i 27 września. Pierwszy dzień spotkań dedykowany będzie rynkom hotelarskim. Pod lupą ekspertów znajdzie się nie tylko nasz rodzimy sektor usług hotelarskich, ale także ten, znajdujący się za naszą wschodnią granicą – na Ukrainie i Białorusi. Drugi dzień spotkań będzie miał wymiar bardzo praktyczny. Prelegenci skupią się na takich zagadnieniach jak negocjacje z sieciami hotelarskimi, organizacja (reorganizacja) działalności gastronomicznej w hotelach oraz działalności operacyjnej obiektu.

Menedżerowie hoteli jak i inwestorzy rynku hotelarskiego koniecznie powinni zapoznać się również z ekspozycją targów POLAGRA GASTRO. Wystawa co roku zaskakuje nowinkami technologicznymi prezentowanymi przez liderów branży. Nie inaczej będzie w tym roku. Liderzy rynku przedstawią najnowsze propozycje wyposażenia dla profesjonalnych kuchni oraz sal restauracyjnych i barów. W tym roku wydarzeniu ponownie będzie towarzyszyła Galeria Innowacji, gdzie będą prezentowane technologie, które mogą zrewolucjonizować rynek HoReCa.

W tym roku odbędą się one w dniach 26-29 września.

Więcej informacji na www.investhotel.pl oraz www.polagragastro.pl

Published On: 12 czerwca, 2016 / Categories: Aktualności / Tags: /