Niezwykły hotel powstaje w sercu gdańskiej starówki, w bezpośrednim sąsiedztwie słynnej fontanny Neptuna i zabytkowego Dworu Artusa. Inwestycja jest w trakcie kategoryzacji. Hotel będzie posiadał 3 lub 4 gwiazdki, a jego otwarcie planowane jest na przełom lata i jesieni 2017 roku.

Inwestorem jest polsko-niemiecka firma deweloperska Von der Heyden Group, generalnym wykonawcą firma Allcon Budownictwo, a projekt powstał w biurze projektów Architectonica. Operatorem hotelu zostanie sieć IBB Hotel Collection.

Trzy sąsiadujące ze sobą kamienice utworzą obiekt oferujący 90 dwuosobowych pokoi i apartamentów na pięciu piętrach, restaurację serwującą śniadania, bar w recepcji, specjalnie zaprojektowane stanowiska biznesowe z komputerami i drukarkami, bezpłatny internet w pokojach i kilka miejsc parkingowych. IBB Hotel Długi Targ jako jedyny w okolicy umożliwi dostęp “drive-in” dla autobusów turystycznych, a wysokiej klasy powierzchnie handlowe o łącznej powierzchni 1200 m2 z pewnością przyciągną atrakcyjne usługi i sklepy. (r)

Published On: 18 stycznia, 2017 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 01/2017 /