Gwiazda Morza Resort Spa&Sport to nowoczesny kompleks hotelowo-rekreacyjny we Władysławowie dedykowany głównie dynamicznym i aktywnym ludziom ceniących sobie nowoczesność i prestiż. Do dwóch istniejących aparthoteli dołączy czterogwiazdkowy hotel w modelu condo, który zostanie oddany do użytku na początku roku 2019.

Inwestorem jest spółka Gwiazda Morza, której właścicielami są doświadczeni deweloperzy i inwestorzy. Za projekt architektoniczny odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Iliard z Krakowa.

Wyjątkowy charakter hotelu położonego zaledwie 120 m od morza zapewni oryginalna stylistyka wnętrz będąca połączeniem naturalnych materiałów: szczotkowanego i piaskowanego drewna, kamienia, kamionki, miedzi i lnu. Wśród 100 oferowanych już na sprzedaż pokoi, będzie 85 pokoi o powierzchni 22-44 m2 na piętrach I-IV, 2 apartamenty 56 i 66 m2 na IV piętrze oraz 12 pokoi typu Exlusive Serviced Apartments 36-58 m2 z dużymi tarasami widokowymi na III-IV piętrze.

Głównym atutem hotelu będzie aktywność ruchowa. Z tą myślą na poziomie -1 zlokalizowano 2 baseny, jacuzzi, strefę saunarium, fitness i siłownię z wyjściem do parku. Na II i III piętrze znajdzie się SPA, a główna atrakcja hotelu ścianka wspinaczkowa wiodąca przez cztery kondygnacje będzie zakończona otwartym tarasem widokowym na dachu budynku. (r)

Published On: 17 lutego, 2017 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 02/2017 /