Hotel Number One to inwestycja hotelowa Dekpol SA, realizowana w Gdańsku, przy ulicy Jaglanej 4 na Wyspie Spichrzów. Dekpol jest zarówno deweloperem, jak i generalnym wykonawcą. Inwestycja składa się z dwóch części – Hotelu Number One, w którym znajdują się pokoje sprzedawane w systemie condo oraz Apartamenty Nowa Motława z 298 lokalami mieszkalnymi.

W hotelu do dyspozycji Gości będą 172 pokoje, w tym jedno- i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 m2. Nowoczesne wyposażenie pokoi obejmuje m.in. technologię SMART, indywidualnie sterowaną klimatyzację i telewizję kablową. W każdym pokoju znajdą się również wygodne miejsca do pracy z szybkim i bezprzewodowym łączem internetowym. W hotelu dostępna będzie restauracja serwująca dania kuchni włoskiej oraz rozbudowana strefa wellness z basenem, saunami, siłownią i SPA, a także marina jachtowa.

Projekt architektoniczny Hotelu Number One przygotowała pracownia KD Kozikowski Design, okoje zaprojektowała pracownia Ideograf Pauliny Czurak, natomiast lobby przygotowała pracownia Sikora Wnętrza – Jan Sikora. City Apart Management będzie świadczyło kompleksowe usługi z zakresu zarządzania hotelem i krótkoterminowym wynajmem nieruchomości. W ramach dedykowanej usługi Flats for Rent zapewni profesjonalną obsługę nieruchomości od audytu w zakresie wyposażenia i przygotowania apartamentu, przez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych. (tp)

Published On: 10 marca, 2017 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 03/2017 /