Toruń, Warszawa, Wrocław, Łódź i Katowice to miasta, w których już dziś można skorzystać z oferty znanej i cenionej w Europie sieci hoteli ekonomicznych B&B. Wkrótce dołączy do nich Kraków.

B&B Kraków Centrum powstanie przy ulicy Monte Cassino 1, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych, w pobliżu Centrum Konferencyjnego ICE, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, historycznego centrum i innych atrakcji turystycznych Krakowa. Obiekt zaprojektowany przez pracownię Arbapol zaoferuje gościom 130 funkcjonalnych i komfortowych pokoi o nowoczesnym designie, podziemne miejsca parkingowe, bar i salę konferencyjną z zapleczem multimedialnym nowej generacji. Zgodnie ze standardem sieci, cały obiekt będzie klimatyzowany i zapewni gościom bezpłatny dostęp do nielimitowanego Wi-Fi.

Grupa B&B Hotels zarządza 392 hotelami we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Czechach i Maroku. Sieć zapowiedziała ekspansję na kolejne rynki zagraniczne – w planach są pierwsze otwarcia hoteli w Szwajcarii, Austrii, krajach Beneluksu i Brazylii. (bb)

Published On: 10 marca, 2017 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 03/2017 /