Marina Royale Darłowo to innowacyjna i nietypowa inwestycja POC Partners Polska S.A. Belgijski inwestor realizuje projekt zlokalizowany nad samym morzem na zachodnim cyplu w Darłowie. Docelowo kompleks składający się z trzech budynów z restauracją, spa, basenem i siłownią zostanie ukończony w ciągu 5 lat.

Pierwszy etap obejmuje budowę Palazz’Eau, sześciopiętrowego apartamentowca z całoroczną restauracją widokową, podziemnym, dwupoziomowym garażem i poddaszem technicznym. 68 apartamentów z widokiem na morze i wykończonych “pod klucz” przeznaczono na sprzedaż. Obecnie trwają prace wykończeniowe w Palazz’Eau – budynek zostanie przekazany przed sezonem letnim 2018 roku.

W kolejnym etapie inwestycji powstaną dwa czteropiętrowe apartamentowce z wellness&spa, basenem i restauracjami: 140 apartamentowy Aqua Marine z usługami hotelowymi, bardzo rozbudowaną strefą Spa (także na zewnątrz budynku) i apartamentami na sprzedaż oraz King’s Bay – trzeci budynek z około 120 apartamentami na sprzedaż. (r)

Published On: 5 maja, 2017 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 07/2017 /