» Kliknij tutaj i poznaj szczegóły bieżącego wydarzenia

Po raz 14 zapraszamy do udziału Forum Inwestycji Hotelowych. Wydarzenie  gromadzi inwestujących w hotele, właścicieli hoteli, dyrektorów, architektów, projektantów wnętrz oraz dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Jak co roku w programie garść niezbędnych informacji o wynikach rynku hotelowego, zagrożeniach i szansach inwestycyjnych, pomysłach na biznes.

W tym roku, postanowiliśmy zaprosić osoby których opinie będą miały dla Państwa znaczenie przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych lub kierunku w którym będziecie chcieli pójść budując swój hotel. I nie chodzi tylko odwieczne pytanie: znana marka hotelowa czy niezależność. To obecnie nieco drugorzędne oba kierunki dają niemal ten sam efekt sprzedażowy.

Clue to właściwe określenie docelowego gościa, właściwe określenie jego minimalnych oczekiwań i właściwą egzekucję w postaci programu usługowego, wyboru designu i optymalizacji sprzedaży. Na forum pokażemy także na przykładach m.in hoteli OKKO, których jest we Francji już siedem, jak zrobić to tak aby osiągnąć nieco wyższą niż przeciętna, zyskowność i móc stworzyć (być może) małą sieć hotelową.

W tym roku podejmiemy temat nieco pomijany – restauracji hotelowej. Naszym zdaniem to może być jednak dobry biznes, a jeśli czynniki obiektywne powodują że tak nie jest, to co najmniej właściwie zoptymalizowany.

Podstawą do tego będzie jak zawsze solidna dawka danych z rynku (niedostępnych w otwartych publikacjach) oraz wskazanie klasycznych oraz zupełnie nowych formuł finansowania.

Forum będzie towarzyszyć wystawa wyposażenia i usług dla hoteli (w tym trzy krótkie prezentacje sponsorów).

Serdecznie zapraszamy. W tym roku będzie wyjątkowo fajnie; z pysznym lunchem, przekąskami i widokiem na Pałac Kultury.

Published On: 2 sierpnia, 2017 / Categories: Aktualności / Tags: , /