Hotel, biura i mikroapartamenty wejdą w skład wielofunkcyjnego kompleksu Żoliborz Business Concept powstającego na warszawskim  Żoliborzu u zbiegu ulicy Krasińskiego z Powązkowską.

W dwóch budynkach powstanie wysokiej klasy trzygwiazdkowy hotel oferujący 100 pokoi, pełny serwis i zaplecze konferencyjne oraz biura klasy A. W części usługowej kompleksu, na parterze, znajdą się między innymi: restauracja, drogeria, kafeteria, apteka, sklep spożywczy oraz gabinety firm z branży zdrowia i urody oraz medycyny estetycznej. Trzeci budynek w całości przeznaczono na aparthotel ze 149 wykończonymi „pod klucz”, w pełni wyposażonymi mikroapartamentami o powierzchniach od 16 do 40 mkw. Charakteru inwestycji doda wewnętrzne patio, pomieszczenia klubowe, czytelnia, strefa dla dzieci i zielony dach z lunch barem. Dla gości i mieszkańców będą dostępne 154 miejsca na parkingu podziemnym i 65 miejsc na parkingu naziemnym ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, a także wypożyczalnia rowerów miejskich Veturillo i rowerownia. Obiekt będzie w pełni monitorowany, a cały teren oświetlony.

Inwestor: Żoliborz Business Concept sp. z o.o. Projekt: pracownia Techno Arch z Opola. Inwestycja ruszy w III kwartale 2018 roku, a jej zakończenie planowane jest IV kwartał 2020 roku. (r)

 

Published On: 22 września, 2017 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 17/2017 /