W Ośrodku dla Cudzoziemców w podwarszawskim Dębaku zaplanowano szereg działań inwestycyjnych realizowanych w formie zamówień publicznych współfinansowanych ze środków Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

W ramach remontów zaplanowano między innymi remont pomieszczeń i wymianę elewacji w budynku magazynowym, remont dachu i kominów w Starym Hotelu, remont elewacji w budynku magazynowym i garażu, a także wymianę drzwi wejściowych we wszystkich budynkach. Oferty należy składać do 18 kwietnia 2018 roku.

Urząd do Spraw Cudzoziemców ogłosił też przetarg na wykonanie instalacji elektrycznych i grzewczych w jednym z budynków Ośrodka z doprowadzeniem instalacji do budynku Portierni. Oferty należy składać do 25 kwietnia 2018 roku.

W 2018 roku Urząd do Spraw Cudzoziemców planuje jeszcze m.in. przetargi na dostawę do Ośrodka w Dębaku mebli biurowych, mebli i wyposażenia pomieszczeń ogólnodostępnych, a także na dostawy żywności, sprzętu teleinformatycznego, monitoringu, oleju opałowego, itp. (r)

Published On: 30 marca, 2018 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 06/2018 /