fot. mat. inwestora

Pięciogwiazdkowy condo hotel działający pod marką Radisson Blu i zarządzany przez Sun&Snow powstaje w Szklarskiej Porębie przy ulicy Górnej w ramach wakacyjnego parku Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba.

Na czterech kondygnacjach zaprojektowano 80 pokoi i apartamentów, w większości z balkonem. W pokojach na pierwszych trzech kondygnacjach wydzielono przedpokój i łazienkę, a w apartamentach pokój, sypialnię oraz łazienkę z jacuzzi.

Na poziomie zero powstanie duże foyer, restauracja i bar, 3 nowoczesne sale konferencyjne zaprojektowane na 90 osób, a także Kids Play dla najmłodszych gości oraz. Na najwyższej kondygnacji zaplanowano kawiarnię z tarasem widokowym i mini browarem produkującym własne, regionalne trunki.

W części rekreacyjnej znajdą się 2 baseny, w tym jeden dla dorosłych i brodzik dla dzieci, a także sany, łaźnie, studnia lodowa, 6 gabinetów SPA i sala fitness.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z całorocznego zewnętrznego jacuzzi z widokiem na góry. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz budynku oraz miejsca w garażu podziemnym na poziomie -1.

Za realizację i komercjalizację inwestycji odpowiada Sun&Snow.

Pierwszych gości hotel ma przyjąć w lipcu 2020 roku. (r)

Published On: 17 maja, 2018 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 08/2018 /