/fot. www.bauren.pl/

Władze Krosna oferują inwestorom uzbrojony teren przy ul. Bursaki o powierzchni 2000 mkw. przeznaczony pod budowę hotelu. W sąsiedztwie znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz rzeka Wisłok. Władze oferują również gotowy projekt pracowni Bauren wraz z ważnym pozwoleniem na budowę obiektu o roboczej nazwie Centrum Zdrowia, Odnowy Biologicznej i Urody.

W obiekcie klasy turystycznej na etapie powstawania koncepcji zaplanowano basen wewnętrzny, 2 solaria, studio pielęgnacji i urody, pokój masażu, jacuzzi i ogród zimowy, 3 sauny, saunę suchą z łaźnią, grotę solną, 4 pokoje zabiegowe, 4 sale ćwiczeń i rehabilitacji, siłownię, 2 kryte korty tenisowe, 13-pokojowy hotel z 28 miejscami noclegowymi), szatnię ogólną, przebieralnie i natryski wraz z WC, zaplecze techniczne basenu, zaplecze techniczne kortów tenisowych, pomieszczenia gastronomii, kawiarni z antresolą, pomieszczenia biurowe, socjalne i gospodarcze.

Obecnie władze skłaniają się bardziej w kierunku obiektu z przewagą pokoi hotelowych mogącym pomieścić powyżej 40 osób.

Władze Krosna oczekują na listy intencyjne od inwestorów i deweloperów. Na ich podstawie zostanie przygotowany przetarg na sprzedaż gruntu pod inwestycję. (r)

Published On: 4 września, 2018 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 15/2018 /