/fot. mat. inwestora/ 

Inwestycja powstaje na nieruchomości położonej przy ul. Jodłowej w Pobierowie. W ramach przedsięwzięcia oddanych do użytku zostanie ponad 20 dwukondygnacyjnych lokali o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1,2 tys. mkw., uzupełnionych o elementy rekreacyjno-wypoczynkowe.

Kompleks Aprum Apartments utworzy 21 dwupoziomowych apartamentów w zabudowie szeregowej z tarasami i miejscami parkingowymi.

Apartamenty o powierzchni ok. 54 mkw. będą wyposażone w system alarmowy, doskonale doświetlone dzięki dużym, bezprogowym oknom podłogowym z automatycznie sterowanymi żaluzjami. W standardzie wykończenia apartamentów instalacja CO z piecem gazowym dwufunkcyjnym, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna z białym montażem, instalacja rtv-sat, pomalowane gładzie na ścianach, gres w holach, łazienkach i kuchni, wysokiej klasy ścieralności panele podłogowe w pokojach, stolarka okienna, drewniane schody wewnętrzne, kuchnia na wymiar ze sprzętem AGD, pełny biały montaż w łazienkach, wykończenie tarasu płytami granitowymi.

Na zamkniętym i monitorowanym terenie kompleksu do dyspozycji mieszkańców będą tereny zielone z zewnętrzną mini siłownią, dużym stołem do ping-ponga, basenem, placem zabaw dla dzieci i parkingiem.

Opiekę nad osiedlem przejmie zarządca, który zaopiekuje się nieruchomością również poza sezonem.

Jednym z projektantów jest architekt Waldemar Bala.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2019 r.

Więcej informacji na stronie inwestycji: https://aprum.pl . (n)

Published On: 18 stycznia, 2019 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 24/2018 /