/fot. mat. inwestora/ 

Nadwiślańska Agencja Turystyczna ogłosiła przetargi na modernizację kilku swoich obiektów.

Hotel NAT Bukowina Tatrzańska w Bukowinie Tatrzańskiej: zaprojektowanie, dostawa i montaż mebli. Przetarg dotyczy łóżek hotelowych z materacami, paneli załóżkowych, szafek nocnych, biurek, komód, bagażników, garderob i szaf, luster, krzeseł, stołów, foteli, krzeseł, stolików i kanap rozkładanych.

Hotel NAT Świnoujście (Rybniczanka) w Świnoujściu: wykonanie projektu, dostawa i montaż mebli. Przetarg dotyczy łóżek hotelowych z materacami, paneli załóżkowych, szafek nocnych, biurek, bagażników, komód, szaf i garderob, luster, krzeseł, fotelików, stolików i kanap.

Termin składania ofert dla obu przetargów upływa 25 lutego 2019 r. o godz. 9:00.

Hotel NAT Za Wydmą w Jarosławcu: generalny remont kuchni, zmywalni naczyń i rozdzielni kelnerskiej. Remont polega na wymianie instalacji wewnętrznych elektrycznej, wodociągowej, wentylacji mechanicznej i c.o. Roboty budowlane obejmują wymianę posadzek, okładzin ścian z płytek glazurowanych, malowanie ścian i sufitów, wykonanie nowego pomieszczenia obróbki czystej ryb i stolarki drzwiowej oraz dostosowanie pomieszczeń do wymogów BHP i Sanepid. Wymiana sprzętu i mebli kuchennych zgodnie z opracowaną nową technologią kuchni będzie objęta osobnym przetargiem.

Termin składania ofert upływa 25 lutego 2019 r. o godz. 09.30. (r)

Published On: 15 lutego, 2019 / Categories: Hospitality – treść bezpłatna, Hospitality 03/2019 /