Na terenie znanego całorocznego ośrodka górskiego Czarna Góra powstanie kolejny obiekt hotelowy pod nazwą Biała Perła. Inwestorem, wykonawcą a następnie firmą zarządzającą jest Czarna Góra Apartamenty. Biuro architektoniczne, które zaprojektowało budynek, to Q2Studio. Za projekt wykończenia wnętrz odpowiada z kolei renomowane Blok Studio. Prace budowlane mają rozpocząć się około połowy bieżącego roku, a zakończenie inwestycji zaplanowano na grudzień 2020 roku.

Obiekt ma pięć kondygnacji, zaprojektowany został na planie trójkąta równoramiennego. Zaplanowano w nim 125 apartamentów, w tym apartamenty jedno- i dwupokojowe, wszystkie z z łazienką, wykończone w najwyższym standardzie. W narożnikach budynku usytuowano apartamenty o najwyższym standardzie z panoramicznym widokiem na panorame górską i stoki narciarskie.

Na dachu budynku znajdzie się taras widokowy z komfortową strefą wypoczynku dostępną dla wszystkich gości Czarna Góra Resort. W podziemnej części budynku powstanie narciarnia z wyjściem umożliwiającym bezpośrednie dojście do wyciągu narciarskiego oraz dwukondygnacyjny parking podziemny i naziemny dla gości.

Published On: 8 kwietnia, 2019 / Categories: Hospitality, Hospitality 05/2019 /