Dla inspiracji, znalezienia energooszczędnych rozwiązań, finansowania, wyposażenia,designu i przemyślenia właściwego kierunku…
Już po raz 16 chcemy Państwa zaprosić na Forum Hotelowe. Jest to najstarsza cykliczna konferencja hotelowa w Polsce przeznaczona głównie dla niezależnych inwestorów realizujących na różnym etapie inwestycje hotelowe.

Nasze spotkanie ma bardzo konkretny charakter i służy poszerzeniu wiedzy i umiejętności. Także w tym roku pokażemy jak funkcjonował rynek w biegłym roku i jak może zachowywać się w kolejnych latach. Następnie pokażemy jak skonstruować współczesny produkt hotelowy, ponieważ wymagania nowego pokolenia postawiły nowe wymagania w stosunku do niego. Następnie pokarzemy jak modelowo zarządzać procesem inwestycyjnym i jak go nowatorsko sprzedawać. Specjalny dział Forum poświęcimy modernizacji energetycznej i kosztowej hoteli i jak taki proces sfinansować.

Rynek hotelowy nadal przeżywa dobry okres, zaczynają pojawiać się coraz bardziej innowacyjne koncepcje produktów hotelowych. Gospodarka nadal nas wspiera, ale widać, że szczyt koniunktury miał miejsce w połowie ub. r. Do kryzysu jeszcze daleko, ale nowe inwestycje wymagają znacznie więcej uwagi i pracy koncepcyjnej niż te w latach 2016-1018.

Zapraszamy na Forum. Po wiedzę i inspirację.

» Kliknij po szczegóły

Published On: 5 września, 2019 / Categories: Aktualności, Strona główna / Tags: , /