Polski Holding Hotelowy podpisał umowę z firmą Konsorcjum Nowa Cassubia na wykonanie prac remontowych w obiekcie hotelowym Cassubia na Helu. Należy on do spółki AMW Hotele, wchodzącej w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.Termin zakończenia prac remontowych planowany jest na trzeci kwartał 2020 r. 
Konsorcjum Nowa Cassubia zostało wybrane na generalnego wykonawcę. Zaplanowana zmiana aranżacji będzie dotyczyć części wspólnej na poziomie hotelowej recepcji i lobby oraz części pokoi.
Częściową przebudowę i remont obiektu hotelowego Cassubia na Helu zrealizuje w formule „zaprojektuj i wybuduj” Konsorcjum Nowa Cassubia. Liderem Konsorcjum, jest HRCA sp. z o. o., która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji hotelowych. Za prace budowlane odpowiadać będzie firma Bowreach Polska. Konsorcjum powierzyło opracowanie projektu wielobranżowego pracowni Integral Projekt. Autorem projektu wnętrz jest trójmiejska pracownia Detal.

W tym samym czasie, planowana jest modernizacja budynku Melodia, która ma dostosować standard do marki Best Western. W ostatnim czasie rozpisany został również konkurs oraz wysłane zapytania do pracowni architektonicznych dla obiektu Melodia w Juracie. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 23 grudnia 2019.

Published On: 16 grudnia, 2019 / Categories: Hospitality, Hospitality 21/2019 /