Doradztwo hotelowe

Doradztwo hotelowe

Rozumiemy hotelarstwo dzięki stałej obserwacji zmian zachodzących w społeczeństwie. Nasze podejście do tworzenia hotelu wychodzi od potrzeb i upodobań gości. Dzięki tej wiedzy hotele mogą zmieniać swoją ofertę i modyfikować obecność na rynku. Goście chcą wysoko oceniać twój hotel, ponieważ dzięki temu mogą wyżej oceniać także samych siebie. Nasza praca to między innymi zapewnienie, że goście będą chcieli płacić więcej za satysfakcjonującą usługę i na dodatek będą powracać. Nasza twórcza, oparta o wykształcenie, doświadczenie i wyobraźnię praca ma swoje rzetelne podstawy w zapewnieniu podstaw biznesowych dla projektu.

To, w czym się specjalizujemy i robimy na bardzo wysokim poziomie, to cały zestaw analiz finansowych, które są podstawą biznesplanu i całego studium wykonalności. Sedno naszej pracy to stała współpraca i relacje z kluczowymi partnerami dla każdej inwestycji: bankiem, architektem i projektantem wnętrz.

Na przestrzeni 15 lat zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów doradczych w całej Polsce – od 5-gwiazdkowych hoteli, przez zamki, pałace po hostel. Realizowaliśmy także złożone restrukturyzacje przedsiębiorstw turystycznych posiadających kilkanaście obiektów noclegowych. Jesteśmy doradcą strategicznym sieci hoteli.

Zapoznaj się z naszym doświadczeniem i referencjami. Zbudowanie hotelu z nami będzie o wiele łatwiejsze.

Studium wykonalności i analizy finansowe
Czy twoja inwestycja jest efektywna ekonomicznie?
Koncepcja i strategia rozwoju produktu hotelowego
Oryginalna koncepcja to podstawa sukcesu
Konsultacja projektu lub stała współpraca
Współpraca z architektami, projektantami i dostawcami
Strategia marki i marketing
Zbudować jest łatwo. Sprzedać znacznie trudniej.
Poszukiwanie afiliacji znanej marki
Wspieramy w wyborze właściwej marki
Usługi zarządzania
Działalność operacyjna pod kontrolą specjalistów z doświadczeniem

Jeśli uważasz, że Twój istniejący hotel nie w pełni wykorzystuje swój potencjał lub przestrzeń którą posiadasz, chcesz przekształcić w hotel, możemy pomóc.