Konferencje

XIV Forum Hotelowe, 15 września 2017, Hotel InterContinental Warszawa

Po raz 14 zapraszamy do udziału w Forum Inwestycji Hotelowych. Wydarzenie od 14 lat gromadzi inwestujących w hotele, właścicieli hoteli, dyrektorów, architektów, projektantów wnętrz oraz dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Jak co roku w programie garść niezbędnych informacji o wynikach rynku hotelowego, zagrożeniach i szansach inwestycyjnych, pomysłach na biznes.

W tym roku, postanowiliśmy zaprosić osoby, których opinie będą miały dla Państwa znaczenie przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych lub kierunku, w którym będziecie chcieli pójść budując swój hotel. I nie chodzi tylko o odwieczne pytanie: znana marka hotelowa czy niezależność. To obecnie nieco drugorzędne oba kierunki dają niemal ten sam efekt sprzedażowy.

Clue to właściwe określenie docelowego gościa, właściwe określenie jego minimalnych oczekiwań i właściwa egzekucja w postaci programu usługowego, wyboru designu i optymalizacja sprzedaży. Na forum pokażemy także na przykładach jak zrobić to tak aby osiągnąć nieco wyższą niż przeciętna zyskowność i móc stworzyć być może małą sieć hotelową, które obecnie mnożą się w Europie.

W tym roku jeden temat nieco pomijany – restauracji hotelowej. Naszym zdaniem to może być jednak dobry biznes, a jeśli tak nie jest do końca to co najmniej właściwie zoptymalizowany.

Podstawą do tego będzie jak zawsze solidna dawka danych z rynku (niedostępnych w otwartych publikacjach) oraz wskazanie klasycznych i zupełnie nowych formuł finansowania.

 – zapoznaj się ze szczegółami