Szkolenia menedżerskie

Szkolenia w ramach Akademii IRH są prowadzone przez  profesjonalistów i trenerów. Nasi wykładowcy to hotelarze-praktycy z wieloletnim dorobkiem dydaktycznym. W każdym szkoleniu chodzi nam o maksymalizację Państwa wiedzy i efekt praktyczny w postaci zwiększenia sprzedaży, poprawy jakości lub zmniejszenia kosztów hotelu.

Akademia Menadżerów Hotelarstwa to wiedza i doświadczenie, którymi dzielimy się z Państwem od 2006 r. Program pierwszej Akademii przygotowany został we współpracy z HotelSchool de Hague, jedną z najlepszych w świecie uczelni kształcących przyszłych menadżerów w zawodzie hotelarza.

Od tego czasu, w ciągu 10 lat zorganizowaliśmy ponad 400 szkoleń, i przeszkoliliśmy ponad 3500 hotelarzy z obiektów hotelowych w całej Polsce. W tym czasie powstały także nowe programy szkoleniowe – wielokrotnie inspirowane przez naszych uczestników, za co serdecznie dziękujemy.

Nasi trenerzy oceniani są przez uczestników Akademii jako najlepsi w Polsce, o czym świadczą oceny z ankiet, i stale poszerzające się grono menedżerów hoteli, którzy wraz z nami chcą kształtować kompetencje swoje i swoich pracowników. Nasze szkolenia odbywają się w Warszawie, gdzie przyjeżdżają hotelarze z całej Polski, zarówno z hoteli indywidualnych jak i sieciowych. Nasze szkolenia są także możliwością poznania się, a także wymiany doświadczeń, osób pracujących na co dzień w różnych obiektach hotelowych w Polsce.

Nadchodzące szkolenia (kliknij w tytuł i poznaj szczegóły):

» 13-14.02.2018 Zarządzanie Zespołem

» 22-23.02.2018 Zarządzanie Gastronomią w hotelu

» 19-20.03.2018 Sztuka sprzedaży w hotelarstwie

» Revenue Management w hotelarstwie

» 17-18.05.2018 Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Szczegółowych informacji na temat szkoleń menedżerskich udziela:
Ewa Behrendt
tel. kom. 537 137 437
e-mail: ewa.behrendt@irh.pl