Szkolenia menedżerskie

Szkolenia w ramach Akademii IRH są prowadzone przez  profesjonalistów i trenerów. Nasi wykładowcy to hotelarze-praktycy z wieloletnim dorobkiem dydaktycznym. W każdym szkoleniu chodzi nam o maksymalizację Państwa wiedzy i efekt praktyczny w postaci zwiększenia sprzedaży, poprawy jakości lub zmniejszenia kosztów hotelu.

Akademia Menadżerów Hotelarstwa to wiedza i doświadczenie, którymi dzielimy się z Państwem od 2006 r. Program pierwszej Akademii przygotowany został we współpracy z HotelSchool de Hague, jedną z najlepszych w świecie uczelni kształcących przyszłych menadżerów w zawodzie hotelarza.

Od tego czasu, w ciągu kilkunastu lat zorganizowaliśmy ponad 400 szkoleń, i przeszkoliliśmy ponad 3500 hotelarzy z obiektów hotelowych w całej Polsce. W tym czasie powstały także nowe programy szkoleniowe – wielokrotnie inspirowane przez naszych uczestników, za co serdecznie dziękujemy.

Nasi trenerzy oceniani są przez uczestników Akademii jako najlepsi w Polsce, o czym świadczą oceny z ankiet, i stale poszerzające się grono menedżerów hoteli, którzy wraz z nami chcą kształtować kompetencje swoje i swoich pracowników. Nasze szkolenia odbywają się w Warszawie, gdzie przyjeżdżają hotelarze z całej Polski, zarówno z hoteli indywidualnych jak i sieciowych. Nasze szkolenia są także możliwością poznania się, a także wymiany doświadczeń, osób pracujących na co dzień w różnych obiektach hotelowych w Polsce.

Szczegółowych informacji na temat szkoleń menedżerskich udziela:
Ewa Behrendt
tel. kom. 537 137 437
e-mail: ewa.behrendt@irh.pl