Warsztaty Medical SPA, 21-22 maja 2018, Malinowy Raj Mineral Hotel, Solec-Zdrój

To jest wydarzenie archiwalne. Listę aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie WARSZTATY WYPOSAŻENIA

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowo interesujące i inspirujące warsztaty obiektów typu uzdrowiskowego, rehabilitacyjnego, medical spa i wellness w obszarze turystyki medycznej.

Będzie to nie tylko okazja zapoznania się z ważnymi dostawcami dla tego biznesu, ale także wartościowe poszerzenie wiedzy za zakresu hotelarstwa, wellnessu oraz medical spa.

Tematyka spotkania

  • wyposażenie obiektów – nowości na rynku produktów i usług,
  • jak zastosować właściwą strategię sprzedaży w odniesieniu do produktu hotelowego, którym dysponujemy,
  • oczekiwania gościa zagranicznego w tym niemieckiego i skandynawskiego stosunku do obiektów typu wellness i medical,
  • nowe produkty i usługi na rynku obiektów uzdrowiskowych, rehabilitacyjnych, SPA, działających w obszarze komercyjnej turystyki wellnesowej i medycznej,
  • jak optymalizować istniejące (lub projektować nowe)  obiekty hotelowe, wellnesowe – najlepsze przykłady w działaniu.

W ramach programu jest także przewidziany rabat 20 proc. na wszystkie zabiegi w Centrum Medycznym. W ramach pobytu dostęp do wszystkich stref basenowych oraz saun w kompleksie Basenów Mineralnych. Parking dla uczestników bezpłatny. Wieczorem zapraszamy na kolację integracyjną dla uczestników spotkania.

Miło będzie nam gościć właścicieli i dyrektorów obiektów, inwestorów, którzy budują, remontują i modernizują lub planują nową inwestycje w obszarze hotelarstwa, wellness oraz medi spa. Spotkanie zaplanowane jest dla 30-50 uczestników.

Zgłoszenia

Zapraszamy właścicieli i dyrektorów obiektów, nowych inwestorów, którzy budują, remontują i modernizują lub planują inwestycje w obszarze turystyki medycznej.

Warunki uczestnictwa:

Koszt uczestnictwa: 370 zł (+23% VAT) za osobę / koszt uczestnictwa dwóch osób w pokoju dwuosobowym 580 zł (+23% VAT). W tej cenie: uczestnictwo w warsztatach, 1 nocleg, lunche, kolacja grillowa, przerwy kawowe. Możliwość bezpłatnego pobytu pierwszego dnia warsztatów (bez noclegu i kolacji).

Kontakt:

Informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmują:

Ela Maleszewska kom. 607 835 591, e-mail: [email protected]

Ewa Behrendt kom. 537 137 437, e-mail: [email protected]

Lokalizacja: Malinowy Raj Mineral Hotel, ul. Partyzantów 18 A, 28-131 Solec-Zdrój

Sponsorzy