Ukazało się kolejne wydanie dorocznej publikacji pt. Poradnik Inwestora Hotelowego. Tegoroczny Poradnik jest inny niż poprzednie edycje. W dużej mierze jest poświęcony kwestiom prawnym związanym z inwestycją hotelową i prowadzeniem hotelu. Artykuły zostały przygotowane przez prawników z Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Taki dodatek ukazał się w hotelarskiej prasie branżowej po raz pierwszy. Chcemy, aby Poradnik  tak jak poprzednie edycje dzięki wartościowej merytorycznie treści i wizualnej atrakcyjności na stałe zagościł w podręcznych biblioteczkach właścicieli i dyrektorów hoteli.

Poradnik będzie szeroko dystrybuowany; w tym na ogólnopolskich imprezach targowych skierowanych do inwestorów hotelarskich w Polsce (Invest Hotel Poznań, World Hotel Warszawa, HoReCa Kraków) oraz spotkaniach i warsztatach organizowanych przez Instytut Rynku Hotelarskiego. Zaplanowaliśmy także wysyłkę imienną do hotelarzy i inwestorów, deweloperów hotelowych i biur architektonicznych rynku kontraktowego.

Published On: 5 sierpnia, 2012 / Categories: Aktualności / Tags: , /