Dotknięcie produktu, porozmawianie z producentem lub dostawcą o jego cechach, jakości, właściwościach, cenie, warunkach zakupu dla każdego wyposażającego obiekt jest niezwykle pożądane i cenne.

Od lat Instytut Rynku Hotelarskiego organizuje dla uzdrowisk, obiektów rehabilitacyjnych medical, spa i wellness warsztaty o charakterze inwestycyjnym. W tym ubiegłym  roku odbyło się spotkanie w Szczecinie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem właścicieli i dyrektorów tego typu obiektów i nowych inwestorów. Postanowiliśmy zaproponować Państwu pogłębienie tej ciekawej tematyki w ramach dwudniowego spotkania w Ciechocinku.

Warsztaty mają charakter biznes-to-biznes dla inwestorów, właścicieli i dyrektorów obiektów. Koszt uczestnictwa dla 1 osoby 400 złotych netto, dla 2 osób 600 zł netto. W cenie uczestnictwo w warsztatach, nocleg w 4* hotelu Villa Park Med& Spa, obiady, przerwy kawowe, wieczorna kolacja. Możliwość uczestnictwa pierwszego dnia bezpłatnie.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety spa w preferencyjnych cenach. Cennik w załączeniu.
Zobacz tutaj

Inwestorzy i hotelarze mogą zapoznać się z najnowszą ofertą urządzeń, technologii, produktów i usług . Uzupełnieniem części promocyjno-handlowej jest część merytoryczna, na którą składają się prelekcje specjalistów od marketingu, prowadzenia inwestycji, architektów i projektantów wnętrz.

Program spotkania

Pierwszy dzień warsztatów kończymy kolacją integracyjną dla wszystkich zaproszonych gości.
Drugi dzień warsztatów ma bardziej luźny charakter . Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z szerokiej oferty hotelu,który nas gości. Zakończymy lunchem około godziny 13.00

Osoby zainteresowane przybyciem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia.
Informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje:

Ewa Behrendt, kom. 537 137 437, e-mail: [email protected]

 

Sponsorzy

                     

Published On: 20 lutego, 2017 / Categories: Aktualności, Strona główna / Tags: , /